Get Adobe Flash player

Hotel

Witaj Psiaku i Kociaku!

• Czy Twój właściciel wyjeżdża?
• Czy Ty też chciałbyś odpocząć i spędzić swój urlop w fajnym miejscu?

To dobrze trafiłeś!

Jesteśmy pełnym zapału, prężnie rozwijającym się hotelem. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w pracy ze zwierzętami. Pełne wyrozumiałości podejście procentuje zaufaniem z Waszej strony. Spokojna okolica, otoczona ze wszystkich stron lasami i łąkami to idealne miejsca na długie spacery.

2012-06-26_1340724876_6

W cenie hotelu zawarte jest:

  • POKOIK – Jesteś zakwaterowany we własnym pokoiku z legowiskiem, miskami i zabawkami.

Ciekawą innowacją, rzadko spotykaną w pomieszczeniach tego typu, jest podłogowy system grzewczy.

  • POSIŁKI – W końcu będziesz jadł to co naprawdę lubisz  (chipsy, pizza i coca cola)…. Żartuję:) Wiadomo, że to Twój właściciel wie najlepiej co jest dla Ciebie dobre , także będziemy postępować wedle jego instrukcji. Będziesz jadł tak jak w domu określoną ilość razy lub o podanych godzinach. Żywimy, z powodzeniem sprawdzoną na naszych psach, karmą BUTCHERS oraz ARION lub jedzeniem gotowanym: mięso i kości wołowe, ryż lub kasza, warzywa.  Jeśli Ci to nie pasuje, to niech Ci Twój Pan spakuje wałówkę.
  • RUCH I ZABAWA- Korzystasz z wybiegów osobno lub w towarzystwie swoich kolesi lub fajnych suczek (w zależności od Twojego usposobienia i życzenia Twojego właściciela). Na wybiegach możesz robić wszystko co chcesz (oprócz biegania, skakania, uciekania, szczekania, kopania dołów, tarzania się w piachu, ertaplania się w błocie,  noszenia w zębach kamieni i gałęzi, ) i nikt nie będzie na Ciebie krzyczał. Przed słońcem możesz skryć się w cieniu drzew lub w budzie, gdy pada deszcz  przebywasz wewnątrz budynku. Na wybiegach bawimy się z Tobą również w aportowanie, skoki przez przeszkody, przeciąganie sznurów, przypominamy znane komendy oraz wiele innych po to byś miło spędził czas i z chęcią do nas wrócił.

 

Na Życzenie

  • Korzystanie z Salonu strzyżenia i pielęgnacji
  • Kąpiele
  • Zabiegi odświeżające
  • Spacery po okolicznych lasach i łąkach
  • Koniecznie zabezpiecz się przed pchłami i kleszczami, ten zabieg możemy wykonać w hotelu. Cena w zależności od użytego preparatu to od 20 do 50zł.

Nie tylko psy i koty…

Do hotelu chętnie przyjmiemy również:
- GRYZONIE
- PTAKI
- RYBKI
- ZWIERZĘTA TERRARIOWE
- Itp.

Dodatkowe informacje

Gdy przyjedziesz do Psitułka, dysponujemy dla Ciebie pełną wyprawką, jednak z doświadczenia wiadomo nam, że poczujesz się jeszcze raźniej, gdy przywieziesz ze sobą coś pachnącego domem. Może to być Twój ulubiony kocyk, miska lub przytulanka.

W SKRÓCIE…
Hala jest ciepła i ogrzewana zimą, natomiast latem panuje tu przyjemny chłód.
Wewnętrzne pokoiki są zabudowane tak, byś miał przytulny kącik do posiłku, odpoczynku oraz snu.
Zapewniamy bogaty plan dnia, opiekę wykwalifikowanego opiekuna, pomoc weterynaryjną oraz teren zielony do dyspozycji. Bądź pewny, że rozumiemy iż dla swojego właściciela jesteś najważniejszy i zrobimy wszystko aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, opiekę i dobrostan.

Zapraszamy!


OfertaZdjęcia losowe
NYX imag0787 psitulek_lukasz_szelemej_10 KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: 6
Ogółem: 199511